tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 3 grudnia 2021   Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Miejska inauguracja roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kole, w obecności pocztów sztandarowych wszystkich szkół, odbyła się miejska inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Oprócz uczniów i grona pedagogicznego w uroczystości udział wzięli: Burmistrz Miasta Koła – Krzysztof Witkowski wraz ze swoim zastępcą Panem Lechem Brzezińskim, dyrektorzy kolskich szkół podstawowych i przedszkoli miejskich. Obecny był również proboszcz parafii pod wezwaniem św. Bogumiła w Kole – ks. Piotr Pawlak oraz przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 Pan Robert Gajda. Licznie zjawili się także rodzice uczniów.

„Życzę Wam, aby ta szkoła była szkołą, w której nawiążecie przyjaźnie, będziecie się czuć bezpiecznie. Szkołą, do której będziecie przychodzili z przyjemnością i gdzie rozwiniecie swoje zdolności” – zwrócił się do uczniów w swoim wystąpieniu dyrektor szkoły Jarosław Janowski.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice usłyszeli wiele ciepłych słów i życzeń sukcesów od Burmistrza Krzysztofa Witkowskiego, księdza Piotra Pawlaka i przewodniczącego Rady Rodziców. 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 nie zapomnieli o osiemdziesiątej rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej i uczcili pamięć poległych.

Na zakończenie dyrektor Janowski wręczył podziękowanie za wieloletnie, bezinteresowne wspieranie działań szkoły ustępującemu przewodniczącemu Rady Rodziców Robertowi Gajdzie.

Do następnych wakacji uczniowie będą musieli poczekać do 26 czerwca 2020 roku.

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe