tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 3 października 2022   Imieniny: Teresy, Józefy, Heliodora

Książnica ogłasza konkurs!

W tym roku obchodzimy 45. rocznicę śmierci Dmitrija Szostakowicza. W naszej subiektywnej ocenie Walc nr 2 z Suity nr 2 na orkiestrę jazzową to najpiękniejszy walc na Drodze Mlecznej.
 
Mamy propozycję, znajdźcie czas, zrelaksujcie się, pozwólcie ponieść się muzyce. obrazy, które wyświetlą się w Waszych głowach przelejcie na papier.

Zapewne niektórzy z Was zobaczą sceny realistyczne, a niektórzy abstrakcyjne - jesteśmy różni i to jest piękne.
 
Jeżeli już przeniesiecie wrażenia na papier (technika dowolna) prześlijcie zdjęcie pracy na adres filiadladzieci@biblioteka-kolo.pl (czekamy do 31 maja br). Zdjęcia umieścimy na fb biblioteki. Te, które otrzymają najwięcej polubień zostaną nagrodzone.
 
Przesyłając zdjęcie - w wiadomości podajcie: imię i nazwisko, oraz dokładny adres, na który będziemy mogli przesłać nagrody. Zdjęcia podczas głosowania będą mieć status anonimowych.
 
Źródło: PiMBP w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe