tel. (63) 272-23-11  
miasto_top2
Miasto Koło
Środa, 27 września 2023   Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Lokalne media

Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole
62-600 Koło, ul. PCK 10
Tel: (63) 261 64 44, (63) 261 94 44
Fax: (63) 272 26 34
Kierownik: Renata Walczak-Przybylska
 
Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole działa od 1988 roku, wtedy mieszkańcy Koła obejrzeli nasz pierwszy program. Przez lata wprowadzaliśmy w nim wiele zmian. Zmianiała się częstotliwość emisji programów premierowych, ich czas, zasięg. Aktualnie docieramy do prawie 5800 abonentów w Kole i Kłodawie. Niezmienna pozostała zasada, że tworzymy program lokalny z myślą o mieszkańcach, którzy tu żyją i o tych, którzy czują sentyment do tego miejsca. 
 
Teraz nasi widzowie mają możliwość obejrzenia programu lokalnego Telewizji Kablowej o każdej dogodnej dla nich porze dnia i nocy. Nadajemy go o każdej pełnej godzinie, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Program jest aktualizowany na bieżąco, wraz ze "spływaniem" materiałów.
 
Na początku reemitowaliśmy kilkanaście programów telewizyjnych. Teraz nasza oferta w zakresie dostawy sygnału telewizyjnego to rozbudowany /50 kanałów/ pakiet analogowy oraz 112 programów cyfrowych /również w jakości HD/ dostępnych w kilku atrakcyjnych pakietach cyfrowych o róźnorodnej tematyce.
 
Idąc z duchem czasu w 2008 roku wprowadziliśmy stały nielimitowany dostęp do internetu. Dzięki temu nasi abonenci mogą korzystać z wielu nowości technologicznych w zakresie szerokopasmowej transmisji danych o prędkości do  120 MB/s.
 
Posiadamy również własny kanał informacyjny, z którego chętnie korzystają reklamodawcy, którzy przez lata przekonali się o skuteczności zamieszczanych tu ogłoszeń.
 
Telewizja Kablowa SM w Kole to patron medialny wielu prestiżowych imprez. We wcześniejszych latach byliśmy też organizatorem życia kulturalnego. Teraz nasza działalność w tym zakresie koncentruje sie na sekcji tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, zajęciach fitness dla pań, Klubie Seniora WRZOS i sekcji tanecznej. 
 
 Redakcja Portalu
F&A MEDIA Bartłomiej Fiwek
UWAGA NOWY ADRES KORESPONDENCYJNY
ul. Powstańców Wielkopolskich 11/19
62-600 Koło
tel. 795 215 414,
e-mail: e-kolo@e-kolo.pl - WIADOMOŚCI, fiwus@e-kolo.pl REKLAMA, REDAKCJA

Oferta firmy F&A MEDIA
Projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe, pozycjonowanie stron www, projekty poligraficzne, fotografia, usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych, kampanie reklamowe i kreowanie wizerunku firm i inne... Zapraszamy do kontaktu! KURIER KOLSKI - internetowy Serwis Informacyjny Miasta Koła istniejący od 2010 roku i od lat mający stałe grono wiernych Czytelników. Na portalu umieszczane są bieżące informacje z życia miasta Koła oraz okolic. Poruszana jest różnorodna tematyka: polityka lokalna, samorząd, inwestycje, sport, kultura, religia, edukacja, doniesienia policji i straży pożarnej, itp. Artykuły są rozbudowane i zawierają wiele informacji. Poza tym są bogato ilustrowane zdjęciami oraz materiałami wideo. W serwisie można zapoznać się z historią Koła oraz obejrzeć galerię starych fotografii i widokówek miasta, a także zbiór nowych zdjęć ukazujących powiat kolski i jego stolicę. Portal oferuje możliwość umieszczania Reklam.

Kontakt: redakcja@kurier-kolski.pl
Kalendarz imprez
Miasta partnerskie
miasto partnerskie
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe