tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Czwartek, 7 grudnia 2023   Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

Konkurs plastyczny "Wirtualna hipnoza"

Burmistrz Miasta Koła, Stowarzyszenie W KOŁO POMAGAM, Miejski Dom Kultury w Kole, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole zapraszają dzieci i młodzież z kolskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt.: „WIRTUALNA HIPNOZA”.

 „WIRTUALNA HIPNOZA” to konkurs, któremu patronuje Krzysztof Witkowski – Burmistrz Miasta Koła. Organizatorami są: Stowarzyszenie W KOŁO POMAGAM, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole oraz Miejski Dom Kultury w Kole.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy w formie plakatu, w dowolnej technice, w formacie A3, lub projektu graficznego, z wykorzystaniem dowolnego programu komputerowego, w rozmiarze nie mniejszym niż format A4.

Inspiracji można szukać w polskiej szkole plakatu, której przedstawicielami są m.in.: Józef Mroszczak, Henryk Tomaszewski, Jan Lenica, Rafał Olbiński i Franciszek Starowieyski.

Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 05.04.2020 r.

Regulamin konkursu w załączniku poniżej:

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe