tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 6 grudnia 2023   Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Atrakcyjna lokalizacja. Wiele możliwości...

Atrakcyjna lokalizacja. Wiele możliwości... Działka w centrum Koła gotowa do sprzedaży
 
Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Kole przy ul. Włocławskiej o powierzchni 0,0667 ha została wystawiona na sprzedaż. Burmistrz miasta właśnie ogłosił I przetarg ustny nieograniczony. Działka znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, a przeznaczenie terenu daje możliwość zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami nieuciążliwymi.

 
Wystawiona na przetarg działka położona jest przy drodze publicznej w bliskiej odległości od centrum administracyjnego i podstawowych obiektów użyteczności publicznej. W sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, handlowo-usługowej, Sądu Rejonowego, marketów wielkopowierzchniowych i placówki edukacyjnej. Zabudowana jest budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym, bez podpiwniczenia, ze strychem, w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem mieszkalno - gospodarczym i gospodarczymi z szopą, pobudowanymi w granicach z sąsiednimi działkami,  bez podpiwniczenia, częściowo ze strychem. Z uwagi na zużycie techniczne jak i funkcjonalne istniejących zabudowań przeznaczone one są do rozbiórki.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MWU -2) Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 400 000,00 zł zw. z VAT. Przetarg odbędzie się w dniu 24.07.2020 r. o godz. 10.00 w pok. nr 8 Urzędu Miejskiego w Kole, przy ul. Mickiewicza 12.

Pełne ogłoszenie o przetargu znajduje się na stronie internetowej www.bip.kolo.pl oraz jest wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Kole.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Lokalowych Urzędu Miejskiego w Kole (pok. 109) ul. Mickiewicza 12 w godz. od 8.00 do 15.00, tel. (63) 26 27 517, 26 27 530.

 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe