tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 26 września 2023   Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Prezes Firmy Wood-Mizer wręczył puchary

Kolejny bieg i marsz IV cyklu Grand Prix Koło 2020 - tym razem o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer rozstrzygnięty. Podobnie jak w poprzednich edycjach zawodnicy przebiegli i przemaszerowali. Na pomarańczowym starcie pojawiło się 192 zawodników i zawodniczek zarówno tych biegnących jak i maszerujących (108 mężczyzn, 33 kobiety i 51 zawodników i zawodniczek Nordic Walking), natomiast na mecie czekali już Prezes Firmy Wood-Mizer Robert Bagiński i Z-ca Burmistrza Miasta Koła Lech Brzeziński, którzy wręczali puchary i nagrody.

Wśród panów 5 km dystans najszybciej pokonał Marcin Wojewoda (Koło Biega) z czasem 17:52, drugi był Dominik Urbaniak z Grzegorzewa uzyskując czas 18:05, a trzeci linię mety minął Marcin Meier z czasem 17:48.

Najszybszą kobietą okazała się być Justyna Wałowska (No Name Team) z czasem 19:21. Drugą lokatę zajęła Niklewicz Angelika zawodniczka MLUKS Triathlon Koło – 19:48. Podium uzupełniła Joanna Sołtysiak z Pho3nix Team Polska z czasem 20:23. Kijkarze również ścigali się na dystansie 5 km. Najszybszy był Marcin Radomski zawodnik klubu Biegam w Sfetsze, drugą lokatę zajął Marcin Żurawki z Saint Gobain Squad, trzecie miejsce wywalczył Łukasz Jędrzejewski zawodnik ekipy Legion HDK Płock . W kategorii kobiet najlepsza była Kamila Kolberg zawodniczka Kijkowego Trzemeszna przed klubową koleżanką Agnieszką Kędzierską i trzecią Darią Nitecką z No Name Team.

Kolejny bieg i marsz IV cyklu GP Koło 2020 już w najbliższą sobotę 11 lipca o Puchar Prezesa Firmy Andre, który zakończy IV edycję Grand Prix Koło 2020.

Wyniki: https://foxter-sport.pl/bieg-o-puchar-prezesa-firmy-wood-mizer-2020

Źródło: http://www.mosir.kolo.pl/index.php/home/930-wm2020gp
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe